Евро 24

рупова фаза:

Група А:

14 юни: Германия-Шотландия (Мюнхен, 22:00) БНТ1/НОВА

15 юни: Унгария-Швейцария (Кьолн, 16:00) ДИЕМА

19 юни: Германия-Унгария (Щутгарт, 19:00) БНТ1; Шотландия-Швейцария (Кьолн, 22:00) ДИЕМА

23 юни: Швейцария-Германия (Франкфурт, 22:00) ДИЕМА; Шотландия-Унгария (Щутгарт, 22:00) БНТ1

Група B

15 юни: Испания-Хърватия (Берлин, 19:00) БНТ1; Италия-Албания (Дортмунд, 22:00) ДИЕМА

19 юни: Хърватия-Албания (Хамбург, 16:00) ДИЕМА

20 юни: Испания-Италия (Гелзенкирхен, 22:00) БНТ1/НОВА

24 юни: Хърватия-Италия (Лайпциг, 22:00) БНТ1; Албания-Испания (Дюселдорф, 22:00) ДИЕМА

Група С

16 юни: Словения-Дания (Щутгарт, 19:00) ДИЕМА; Сърбия-Англия (Гелзенкирхен, 22:00) БНТ1

20 юни: Словения-Сърбия (Мюнхен, 16:00) БНТ1; Дания-Англия (Франкфурт, 19:00) ДИЕМА

25 юни: Англия-Словения (Кьолн, 22:00) ДИЕМА; Дания-Сърбия (Мюнхен, 22:00) БНТ1

Група D

16 юни: Победител в плейоф A-Нидерландия (Хамбург, 16:00)

17 юни: Австрия-Франция (Дюселдорф, 22:00) ДИЕМА

21 юни: Победител в плейоф A-Австрия (Берлин, 19:00); Нидерландия-Франция (Лайпциг, 22:00) ДИЕМА

25 юни: Нидерландия-Австрия (Берлин, 19:00) ДИЕМА, Франция-Победител в плейоф A (Дортмунд, 19:00)

Група Е

17 юни: Румъния-Победител в плейоф В (Мюнхен, 16:00); Белгия-Словакия (Франкфурт, 19:00) ДИЕМА

21 юни: Словакия-Победител в плейоф В (Дюселдорф, 16:00)

22 юни: Белгия-Румъния (Кьолн, 22:00) БНТ1

26 юни: Словакия-Румъния (Франкфурт, 19:00) ДИЕМА; Победител в плейоф В-Белгия (Щутгарт, 19:00)

Група F

18 юни: Турция-Победител в плейоф C (Дортмунд, 19:00); Португалия-Чехия (Лайпциг, 22:00) БНТ1

22 юни: Победител в плейоф C-Чехия (Хамбург, 16:00); Турция-Португалия (Дортмунд, 19:00) БНТ1

26 юни: Чехия-Турция (Хамбург, 22:00) БНТ1; Португалия – Победител в плейоф С (Гелзенкирхен, 22:00)

Осминафинали:

29 юни: 2А-2В (Берлин, 19:00), 1А-2С (Дортмунд, 22:00)

30 юни: 1С-3D/E/F (Гелзенкирхен, 19:00), 1В-3A/D/E/F (Кьолн, 22:00)

1 юли: 2D-2E (Дюселдорф, 19:00), 1F-3A/B/C (Франкфурт, 22:00)

2 юли: 1Е-3A/B/C/D (Мюнхен, 19:00), 1D-2F (Лайпциг, 22:00)

Четвъртфинали:

5 юли: 1. (Щутгарт, 19:00), 2. (Хамбург, 22:00)

6 юли: 3. (Дюселдорф, 19:00), 4. (Берлин, 22:00)

Полуфинали:

9 юли: 1. (Мюнхен, 22:00)

10 юли: 2. (Дортмунд, 22:00)

ФИНАЛ:

14 юли: Берлин, 22:00

 

Правата за излъчване на Европейското първенство ще се поделят от Нова Броудкастинг Груп и БНТ. Това означава, че двубоите ще се излъчват по следните телевизии: Нова, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Диема Спорт 3, Нова Спорт, БНТ 1, БНТ 3. Двете медийни групи ще излъчват заедно по едно и също време откриването, финала, както и мача за бронзовите медали.

 

Оставете отговор

Please enter your comment!
Моля въведете името ви