„Нефтохимик“ с първа победа в контролите

С напълно обновен състав за пролетния дял от първенството на Втора лига „Нефтохимик“ победи „Карнобат“ с 3:1

След рокадите през паузата единственото познато лице от зимата е вратарят Пламен Колев, който остава в отбора

„Шейховете“ откриха резултата в 15-ата минута с гол на Теодор Костов. Десет минути по-късно Карнобат изравни след недоразумение на терена. До почивката домакините пропуснаха дузпа, пропиляна от Бинев.

Двайсет минути след подновяването на играта Иван Иванов изведе бургазлии отново напред за 2:1. В 85-ата минута Даниел Андреев покачи за 3:1.