Две шампионски титли, сребърен и бронзов медал от националния зимен шампионат по лека атлетика в зала за юноши и девойки под 18 г. извоюваха състезателите на „Вая 94“. Бургаските атлети триумфираха със златото в мъжката щафета 4х200 м, а в дисциплината 400 м победата бе за фаворита Стелян Мъглов. До златото талантливият атлет стигна след истинска драма в надпреварата.

В зала „Асикс арена“ в София на 200-ия метър Стелян Мъглов бе принуден да спре бягането си в серията, след като бе избутан извън пистата от Павел Шияков при борбата за влизане в общ коридор. С решение на реферите представителят на КЛАСА бе декласиран. Мъглов бе пуснат в самостоятелна серия и завърши самотното си бягане с време 52.50 сек. Така бургазлията напълно заслужено спечели шампионската титла в дисциплината.

В бягането на 200 м две от местата в призовата тройка станаха притежание на „Вая 94“. Тук сребърен медалист стана Стелян Мъглов с 22.98, а бронза взе съотборникът му Димитър Димитров с 23.13. Заради контузия Янко Гюзелев не завърши бягането.
На 60 м с препятствия много добро представяне направи Мартин Тодоров, който във финала се класира на пето място. Миналогодишният бронзов медалист в бягането на 60 м Димитър Димитров остана на малко от класиране за финалното бягане и завърши седми.

По убедителен начин отборът на „Вая 94“ спечели и титлата в щафетата 4х200 м, защитавайки титлата си от миналата година. В състав: 14-годишният Добромир Вълков, Стелян Мъглов, Янко Гюзелев и Димитър Димитров, квартетът финишира с време 1:35.84. Бургаският клуб, с треньори Иван Тодоров и Пенчо Желязков, остави зад себе си съставите на „Локомотив“/Пловдив/ – 1:37.23 и ЦСКА – 1:40.23 мин.