Черноморец е на върха в групата

Отборът на Черноморец 1919 Бургас прибави нови важни три точки и спечели 13-та победа от началото на сезона, като се утвърди на върха в Югоизточната Трета лига

„Акулите“, водени от Слави Костенски, вкараха отново в последната минута за 1:2 срещу Левски Карлово в поредната визита от 16-я кръг и записаха 7-ма поредна победа от началото на сезона.

В герой за бургазлии се превърна отново Валентин Иванов, който се разписа за втори пореден мач. Юношата на Берое вкара красив гол в последната минута на срещата. Юношата на Черноморец Антон Узунов даде аванс на гостите от Бургас, откривайки резултата. Петър Главчев попари за миг надеждите на бургазлии за нов успех.

Юношата на Локомотив Пловдив и син на рапъра Ванко 1 отбеляза 7-то си попадение с екипа на Левски Карлово, изравнявайки резултата още през първата част

Черноморец събра 41 точки в своя актив след 13 победи, 2 равенства и 1 поражение – 35:11 голова разлика, с 3 точки пред Загорец, които имат 38 и мач по-малко – гостуване на Марица Пловдив, което ще се изиграе догодина.

Момчетата на Костенски трябва да продължават с победите, а това трябва да донесе допълнително самочувствие на играчите, имайки предвид, че те спечелиха всички възлови срещи.

В последния 17-ти кръг Черноморец приема Карнобат, а двубоят по програма е на 28 ноември /събота/, от 14:30 часа, но има вероятност срещата да бъде изместена с ден два по-рано заради поредния локдаун на държавата