Четвърта загуба от началото на шампионата във Втора лига регистрира в статистката си отборът на „Нефтохимик”. В мач от шестия кръг „шейховете” отстъпиха с 0:1 при гостуването си на „Литекс”. За тима, воден от Живко Желев, това е трета победа.

Единственото попадение падна в петата минута след удар на Добромир Бонев. „Шейховете” застрашиха веднъж рамката на „Литекс” с изстрел от фаул. „Нефтохимик” заема 16 място с две точки в класирането на Втора лига. „Литекс” е четвърти с 11 т.

Резултати от кръга: Добруджа – Локомотив (Сф) 0:3, Кариана – Локомотив (ГО) 4:0, Струмска слава – Созопол 0:0, Хебър – Янтра 4:0, Пирин Благоевград – Спортист 4:0, днес играят Витоша бистрица – Лудогорец2 и Септември (Сф) – Миньор (Перник).