Новите попълнения на ФК Созопол

Отборът на „Созопол” записа второ реми в поредицата от контролни срещи, които са част от лятната подготовка на „небесносините”.

След равенството срещу „Загорец”/1:1/ момчетата на треньора Маргарит Димов не успяха да победят и в четвъртата си проверка. Срещу третодивизионния ОФК „Карнобат” те завъртяха 1:1, като мачът се игра на стадион „Арена Созопол”.

И двете попадения паднаха от дузпи, отсъдени през второто полувреме. Петър Колев откри за гостите в 80-та минута, а Антонио Ласков възстанови равенството няколко минути преди края на срещата.

Следващата проверка на „Созопол” е на 8-и юли/сряда/ срещу представителя на трета дивизия ФК „Розова долина”. Мачът ще се играе на спортната база в Твърдица, Сливенско, от 18:00 часа.