ФК Созопол
ФК Созопол

Отборът на „Созопол” пропусна да спечели трета контрола от предсезонната си подготовка. Момчетата на Маргарит Димов завършиха 1:1 срещу третодивизионния „Загорец”. Проверката се игра на стадион „Арена Созопол”.

Гостите от Нова Загора имаха само едно чисто голово положение и го оползотвориха. Голът бе реализиран в 18-та минута след грешка в отбраната на домакините.

„Созопол” контролираше двубоя, създаде много положения за гол, но Мурад Ибрахим нацели греда от свободен удар, а Трайо Грозев от непосредствена близост при добавката стреля на сантиметри покрай вратата.

След почивката, в 65-та минута, привлеченият от „Нефтохимик” Кристиян Мирославов с прехвърлящ удар се разписа за 1:1.

Следващата четвърта контролна среща на „Созопол” е утре, 4 юли, от 18:30 часа, на стадион „Арена Созопол”, срещу ОФК „Карнобат”.