Бобева победи на финала

Михаела Бобева спечели първото място на регионалния турнир по тенис за момчета и момичета до 12 г., който е от календара на Българска федерация тенис.

Във финала състезателката на ТК „Черноморец” се изправи срещу съотборничката си Теодора Найденова и я победи с 6-1 Теодора Найденова.

В мач за третото място Елица Найденова, също от ТК „Черноморец”, отстъпи с 5-7 пред Ивелина Христова /ТК Супер Спорт Варна/.

Във финала при момчетата Мартин Дамянов /ТК Супер Спорт/ се наложи с 6-2 над Димитър Топчийски от ТК „Авеню”. Трети се класира Максим Коларов /ТК Испано Варна/.

Регионалният турнир се проведе на кортовете на ТК „Авеню”. В състезанието взеха участие 8 момчета и 11 момичета от Бургас, Варна, Шумен.