Отборът на „Созопол” спечели само точка, след като записа равенство 2:2 при домакинството си на „Атлетик” Куклен. В мача от 18-ия кръг на първенството в Югоизточната Трета лига резултатът за „небесносините” откри Трайо Грозев.

В 51-та минута за игра с ръка в наказателното поле реферът отсъди дузпи, която футболистът материализира в гол. В следващите минути обаче гостите стигнаха до пълен обрат. В 55-та Манев изравни, а в 62-та Христев изведе „Куклен” напред. Равенството в 70-а минута донесе Яни Николов, който се разписа с глава.

Със спечелената точка „Созопол” остава едноличен лидер с актив от 42 точки. На втора и трета позиции с по 40 т. са съответно „Марица” и „Загорец”. Пловдивчани загубиха домакинството си на „Несебър” с 1:2, а новозагорци паднаха при гостуването си на „Розова долина” с 2:3.

В следващия 19-и кръг „Созопол” гостува на „Димитровград”. Мачът е на 29 февруари /събота/ от 14:00 часа.