Състезателите на КСА „Нефтохимик 2011” отново заслужиха аплодисментите, след като направиха достойно представяне на ДТ „Млад акробат”. Надпреварата се проведе на 16 ноември в Горна Оряховица.

В конкуренция с 250 акробати от 11 клуба, децата от КСА „Нефтохимик 2011” завоюваха златните медали и призови места в почти всички възрасти и видове. Това беше последното състезание за младите спортисти в тази изключително успешна спортно-състезателна година за клуба.

Равносметката за 2019 г. е: финали на Европейско първенство, участие и медали от 4 международни турнира, държавно първенство, държавен турнир „Млад акробат”.

Треньорският екип пожелава на всички свои състезатели следващата 2020 г. да бъде още по-успешна. Вече започна подготовката за следващото състезание, което ще е Световна купа със съпътстващ турнир, които ще се проведат през месец април 2020 г. в Бургас.

Ето и класирането на ДТ „Млад акробат”:

Индивидуално момичета 6 – 9 г.: Силвена Фенерова- 2 място; Стефани Тодорова- 4 мястo; Вяра Апостолова- 6 място; Лия Неделчева- 8 място; Арина Трунова-17 място; Велизара Асенова -18 място; Анджелина-Мерилин Терчева- 20 място.

Женски двойки 6 – 12 години: Пролетина Иванова и Вилиана Костадинова- 1 място; София Христова и Анна – Мария Желязкова- 3 място; Данислава Николова и Димана Костадинова -4 място; Мая Георгиева и Катерина Кемурджиева- 6 място; Жанин Георгиева и Стефани Георгиева- 18 място;

Женски тройки 6 – 12 години: Анастасия Шорина, Красимира Чобанова, Меглена Юлиева -1 място; Християна Георгиева, Кристиана Георгиева, Румина Керчева- 6 място.

Мъжка четворка 6 – 12 години: Асен Тишев, Николай Томов, Денислав Жечев, Мартин Парашкевов- 2 място.

Женски двойки 8 – 14 години: Илияна Вичева и Веселина Цанева -1 място; Ивайла Николова и Паолина Йорданова -3 място; Елица Деведжиева и Михаела Белчева- 5 място.

Женски тройки 8 – 14 години: Жаклин Стоянова, Даниела Грудова, Маргарита Тодорова- 1 място; Ася Ненкова, Галина Ганева, Ралица Кирова -3 място; Камелия Лазарова, Йоана Господинова, Моника Тащан- 4 място.

Смесени двойки 8 – 14 години: Ива Трифонова и Даниел Борисов -1 място; Катерина Петрова и Пламен Янев -2 място.

Мъжки четворки 8 – 14 години: Николай Калпакова, Виктор Янев, Кристиян Манолов, Мартин Челебиев- 1 място; Стилиян Господинов, Денис Хипке, Йоан Тодоров, Даниел Данков -2 място.

 

Оставете отговор

Please enter your comment!
Моля въведете името ви