Общински съвет Бургас гласува новите членове, председатели и зам.-председатели на на постоянните комисии към местния парламент. На заседанието днес стана ясно още, че първите си заседания 18-те комисии ще са този четвъртък.

Ето кои са избраните комисии към ОбС:

1. Комисия по бюджет и финанси; Красимира Маркович – председател, Николай Стоянов, Ивайло Колев, Христо Панайотов, Христина Секлемова, Стоян Апостолов, Живко Табаков

2. Комисия по правни въпроси; Станимир Апостолов, Константин Бачийски, зам.-председател – Костантин Луков, Георги Дракалиев, Калояна Живкова, Павел Маринов, Иво Баев – председател

3. Комисия по икономика и инвестиционни политики; председател Константин Бачийски , Тодор Йосифов – зам.-председател, Николай Стоянов, Пеньо Мечков, Георги Маринчев, Павел Маринов, Димитър Найденов

4. Комисия по наука, иновации и оперативни програми; Георги Събев, Сотир Сотиров – председател, Севдалина Турманова- зам.-председател, Виолета Илиева, Тони Минасян, Йордан Георгиев, Иво Баев

5. Комисия по обществен ред и сигурност; Живко Господинов – председател, Диян Георгиев, Анелия Иванова, Костантин Луков – заместник-председател, Костадин Андонов, Димитър Найденов

6. Комисия по образование и вероизповедания; председател Виолета Илиева, Сотир Сотиров, Веселин Пренеров, Иван Гаврилов, Стоян Коларов – зам.-председател, Христина Секлемова, Манол Тодоров

7. Комисия по здравеопазване; председател Антонио Душепеев, Борис Ангелов, Иван Гаврилов, Георги Митев – зам.-председател, Чанко Мирчев, Милен Ненчев

8. Комисия по социални дейности; Борис Ангелов – зам.-председател, Антонио Душепеев, Пеньо Мечков, Виолета Илиева, председател – Чанко Мирчев, Стоян Колев, Шерафет Мехмед

9. Комисия по спорт, деца и младежки дейности; Йордан Георгиев – председател, Георги Маринчев – зам.-председател, Тодор Йосифов, Бойчо Георгиев, Красимир Калудов, Стоян Колев, Станимир Апостолов

10. Комисия по транспорт и безопасност на движението; Манол Тодоров – зам.-председател, Евелина Михалева – председател, Анелия Иванова, Юлиан Кулев, Владимир Павлов, Боян Дяков, Живко Господинов

11. Комисия по морско дело и рибарство; Живко Господинов, Георги Събев – председател, Николай Стоянов – зам.-председател, Ивайло Колев, Юлиан Кулев, Иво Баев, Костадин Андонов

12. Комисия по опазване на околната среда, земеделие и храни; Бойчо Георгиев – зам.-председател, Георги Митев – председател, Калояна Живкова, Стоян Грозев, Юлиан Георгиев, Георги Спасов, Георги Сидеров

13. Комисия по устройство на територията; председател – Петър Статев, Красимира Маркович, Юлиан Георгиев, Георги Маринчев, Георги Спасов, Милен Ненчев – зам.-председател, Владимир Павлов

14. Комисия по общинска собственост, общински предприятия и дружества; Георги Дракалиев – председател, Тодор Йосифов, Ивелина Михалева, Бенчо Бенчев, Христо Панайотов, Кирил Начев – зам.председател, Димчо Грудев

15. Комисия по международно сътрудничество и връзки с гражданското общество; председател Кирил Начев, Иван Гаврилов, Сотир Сотиров, зам.-председател Калояна Живкова, Диян Георгиев, Стоя Коларов, Димитър Найденов

16. Комисия по култура и читалищна дейност; Веселин Пренеров – председател, Георги Дракалиев, Тони Минасян, Петър Статев, Георги Спасов – зам.-председател, Милен Ненчев, Краси Калудов

17. Комисия по туризъм; Живко Табаков – председател, Пеньо Мечков – зам.-председател, Юлиан Георгиев, Севдалина Турманова, Юлиан Кулев, Димчо Грудев, Христо Панайотов

18. Комисия по установяване на конфликт на интереси; Анелия Иванова – председател, Диян Георгиев – зам.-председател, Павел Маринов, Константин Бачийски, Шерафет Мехмед, Стоян Колев, Ивайло Колев

Оставете отговор

Please enter your comment!
Моля въведете името ви