„Черноморец” постигна втора победа от началото на сезона в Трета лига – Югоизток. В мач от втория кръг „акулите“ се наложиха с 3:0, подкрепяни от тридесетина свои привърженици при гостуването си на „Гигант” (Съединение).

И трите попадения паднаха до 20-ата минута. Резултатът за бургазлии в 9-ата минута откри Венцислав Славов, след центриране на Жулиен Парушев. В 14-ата минута Станислав Дрянов удвои аванса на „Черноморец”. Секунди по-късно Мустафа изведе напред Жулиен Парушев, който оформи крайното 0:3

Тази събота, 17 август, от 18:00 ч., момчетата на Радостин Кишишев са домакини. На стадион „Черноморец” те приемат отбора на „Миньор” (Раднево), който в този кръг срази с 4:0 „Сокол”. В първия кръг „акулите” победиха „соколите” от Марково с 4:2.