ТК „Авеню” и ТК „Галакси Спорт” постигнаха успехи на кортовете от турнири на Тенис Европа и от календара на БФТенис.

Найра Геворкян от ТК „Авеню” зае първо място на турнира за юноши и девойки до 14 г. Elia Cup. Надпреварата от втора категория на Тенис Европа се проведе на кортовете на ТК „Левски” в София

В изключително драматичен финал при девойките Найра победи Мария Рогачева с 4-6, 6-4, 6-7(6).

Първо място на регионалния турнир по тенис за юноши до 16 г. в Несебър спечели Георги Добрев от ТК „Галакси Спорт”. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК „Егалите”

Във финала бургазлията победи с 4-2, 4-2 съотборника си Емил Кънчев. Спорът за третото място също бе изцяло бургаски. Николай Увалиев се наложи с 4-1, 4-1 над Дончо Митев, и двамата от ТК „Галакси Спорт”.