Държавният индивидуален шампионат по спортна акробатика завърши с победи за състезателите на „Нефтохимик 2011”. От Русе бургаските акробати се завърнаха с един златен, 4 сребърни и 2 бронзови медала.

Във възраст 9-16 г., женската двойка Мартина Станева и Мария Куцарова извоюва в темповата комбинация сребърен медал, като със същото отличие се окичи и в многобоя.

Женската двойка Теодора Георгиева и Теодора Кръстева са шампионки в многобоя и сребърни медалистки на баланс и темпо във възраст 10-18 г.

В същата възраст останалите две отличия донесе женската двойка Николая Тачева (КСА „Орел Айтос”) и Християна Юлиева спечелиха бронзови медали в темпо и многобой.

КЛАСИРАНЕ:

Възраст 7-16 години
Женски двойки
Многобой
Даная Бождерменова и Лора Димитрова КСА Бургас
Дилара Пачалъ и Жаклин Челебиева от КСА “Орел” Айтос
Никол Стерева и Лора Генова от АК “Локомотив – Русе”
Баланс
Мая Стоянова и Полийн Пейчева от КСА ЦСКА София
Дилара Пачалъ и Жаклин Челебиева от КСА “Орел” Айтос
Румяна Тончева и Михаела Илиева от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица
Темпо
Даная Бождерменова и Лора Димитрова КСА Бургас
Дилара Пачалъ и Жаклин Челебиева от КСА “Орел” Айтос
Никол Стерева и Лора Генова от АК “Локомотив – Русе”

Мъжки двойки
Многобой
Александър Клековкин и Никола Видов от СКА “Акро Джъмп” Бургас
Петко Димитров и Жулиен Шайков от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Денис Николов и Виктор Цанков от АК “Локомотив – Русе”
Баланс
Александър Клековкин и Никола Видов от СКА “Акро Джъмп” Бургас
Петко Димитров и Жулиен Шайков от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Денис Николов и Виктор Цанков от АК “Локомотив – Русе”
Темпо
Александър Клековкин и Никола Видов от СКА “Акро Джъмп” Бургас
Петко Димитров и Жулиен Шайков от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Денис Николов и Виктор Цанков от АК “Локомотив – Русе”

Женски тройки
Многобой
Памела Панайотова, Ивета Кирова и Анна Василева от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Ванеса Стойчева, Михаела Ганчева и Елеонора Помакова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица, Мария Хачатрян, София Маринова и Светла Хачатрян от СКЧА Ботевград
Баланс
Памела Панайотова, Ивета Кирова и Анна Василева от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Мария Хачатрян, София Маринова и Светла Хачатрян от СКЧА Ботевград
Ванеса Стойчева, Михаела Ганчева и Елеонора Помакова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица
Темпо
Памела Панайотова, Ивета Кирова и Анна Василева от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Ванеса Стойчева, Михаела Ганчева и Елеонора Помакова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица, Ралица Терзийска, София Линкова и Виктория Пешева от КСА ЦСКА София

Мъжки четворки
Многобой, Баланс и Темпо
Веселин Георгиев, Самуил Костов, Цветелин Славчев и Алекс Владимиров от СК “Олимп” Лом

Възраст 9-16 години
Женски двойки
Многобой
Елена Босилкова и Полин Петрова от СКЧА Ботевград/КСА ЦСКА София
Мартина Станева и Мария Куцарова от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас
Магдалена Тодорова и Радостина Стефанова КСА “Акро Нова” Горна Оряховица
Баланс
Елена Босилкова и Полин Петрова от СКЧА Ботевград/КСА ЦСКА София
Магдалена Тодорова и Радостина Стефанова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица
Цветелина Хаджилукова и Мартина Димитрова от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Темпо
Елена Босилкова и Полин Петрова от СКЧА Ботевград/КСА ЦСКА София
Мартина Станева и Мария Куцарова от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас
Милица Николова и Рената Ахмедова от КСА “Акрос” Варна

Мъжки двойки
Многобой, Баланс и Темпо
Мартин Николов и Данаил Николов от СК “Джим Денс” Горна Оряховица

Смесени двойки
Многобой, Баланс и Темпо
Яница Милкова и Кристиян Ангелов от АК “Локомотив – Русе”

Женски тройки
Многобой
Маринела Иванова, Гергана Калчева и Петя Георгиева от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Александра Нямова, Маринела Люцканова и Елина Хинкова от КСА “Акро Нова”/СК “Джим Денс” Горна Оряховица
Катя Илиева, Гергана Георгиева и Никол Климкина от СКА “Акро Джъмп” Бургас
Баланс
Маринела Иванова, Гергана Калчева и Петя Георгиева от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Александра Нямова, Маринела Люцканова и Елина Хинкова от КСА “Акро Нова”/СК “Джим Денс” Горна Оряховица
Катя Илиева, Гергана Георгиева и Никол Климкина от СКА “Акро Джъмп” Бургас
Темпо
Маринела Иванова, Гергана Калчева и Петя Георгиева от СКА “Стефан Данчев” Сливен
Александра Нямова, Маринела Люцканова и Елина Хинкова от КСА “Акро Нова”/СК “Джим Денс” Горна Оряховица
Катя Илиева, Гергана Георгиева и Никол Климкина от СКА “Акро Джъмп” Бургас

Възраст 10-18 години
Женски двойки
Многобой
Теодора Кръстева и Теодора Георгиева от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас
Ванеса Калчева и Добромира Петкова от КСА Бургас
Николая Тачева и Християна Юлиева от КСА “Орел” Айтос/КСА “Нефтохимик 2011” Бургас
Баланс
Ванеса Калчева и Добромира Петкова от КСА Бургас
Теодора Кръстева и Теодора Георгиева от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас
Гюлсум Шукри и Ростислава Ковачева от КСА “Орел” Айтос
Темпо
Ванеса Калчева и Добромира Петкова от КСА Бургас
Теодора Кръстева и Теодора Георгиева от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас
Николая Тачева и Християна Юлиева от КСА “Орел” Айтос/КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Мъжки двойки
Многобой, Баланс и Темпо
Борислав Борисов и Валентин Василев от КГС “Черноморец Бургас”/ СКА “Акро Джъмп” Бургас

Смесени двойки
Многобой и Темпо
Елица Илиева и Томислав Минголов от СК “Олимп” Лом
Баланс
Калина Терзийска и Ивайло Люцканов от КСА ЦСКА София/ КСА “Акро Нова” Горна Оряховица
Ивайла Момчилова и Атанас Богданов от КСА “Орел” Айтос
Елица Илиева и Томислав Минголов от СК “Олимп” Лом

Женски тройки
Многобой, Баланс и Темпо
Дария Иванова, Стейси Василева и Габриела Боевска от СКЧА Ботевград
Милица Смоленска, Йоана Борисова и Десислава Каменова от КСА ЦСКА София/ СКА “Акро – Тамп” София

Възраст 11-19 години
Женски двойки
Многобой, Баланс и Темпо
Никол Инчовска и Ева Бешовишка от КСА ЦСКА София

Женски тройки
Многобой, Баланс и Темпо
Анна Янкова, Йоана Джунева и Антоанета Манасиева от КСА ЦСКА София

Възраст Жени
Двойки жени
Многобой, Баланс и Темпо
Рая Конева и Петрозара Порязова от СКА “Спортист” Своге

Оставете отговор

Please enter your comment!
Моля въведете името ви