За втори пореден път ОД МВР – Враца спечели благотворителния турнир по футбол, който се провежда в подкрепа на децата на загинали служители от МВР – Област Бургас. В миналогодишното издание на надпреварата врачани отново триумфираха с трофей след победа над колегите си от ГПУ Летище – Бургас.

Този път отборът от Враца се наложи с 5:0 във финала срещу полицейската асоциация на Хърватия. Купа „СФК Свети Никола” беше връчена на победителите от зам.-областния управител на Бургас Севдалина Турманова

В малкия финал третото място спечели полицейският тим на Крайова. Румънците се наложиха над състава на Биелина (Босна и Херцеговина) с 3:0.

В 10-тото издание на традиционния международен благотворителен турнир участваха 22 отбора от 8 държави – Сърбия, Румъния, Босна и Херцеговина, Северна Македония, Хърватска, Черна гора, Словения и България. Двудневното състезание се проведе на футболните терени в спортен комплекс „Славейков”