Футболистите на „Черноморец” победиха „Гигант” във втората среща между двата отбора в първенството. През есента „акулите” завършиха с нулево реми като гости на футболистите от Съединение. В мача от 27-ия кръг бургаският тим се наложи без проблем с 2:0 на стадион „Черноморец”.

Попаденията реализираха Станислав Дрянов в 25-тата минута и Жулиен Парушев в 88-ата минута

Със спечелените три точки „Черноморец” продължава да е на четвърто място с 52 точки. Пред бургазлии на третата позиция е „Загорец” с 56 т. На второ място с 64 т. продължава да бъде „Созопол”, въпреки ремито със „Сокол”. Лидер в групата с 69 т. е „Нефтохимик”.

На 25 април, четвъртък, „Черноморец” гостува на петия в Югоизточната трета лига „Марица” /Пд/