Билетите за третия полуфинален плейоф от националната Суперлига при волейболистите между отборите на „Нефтохимик” и ЦСКА са вече пуснати в предварителна продажба.

От днес, четвъртък, 4 април, в офиса на бургаския клуб в зала „Младост” всеки желаещ да подкрепи волейболистите, може да закупи билет на символична цена от 1 лев. Двубоят е на 5 април, петък, от 18:30 часа.

„Нефтохимик” води с 2-0 победи срещу ЦСКА. В столичната зала „Христо Ботев” шампионът се наложи с 3:2 и 3:0 гейма. При нов успех в петък, бургаските волейболисти ще се класират на финал, където ще защитават шампионската си титла от последните два сезона.

При загуба, отново в зала „Младост” в събота, от 18:30 часа ще се изиграе четвъртата среща между двата отбора. Играе се до 3 победи от 5 мача.