Футболистите на „Черноморец” записаха успех при гостуването си на „Сокол” /Марково/. В мача от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига бургазлии победиха с 2:1. Това бе и първа победа за момчетата на треньора Радостин Кишишев извън Бургас.

„Акулите” поведоха в резултата с попадение на Жулиен Парушев и асистенция на Васил Калоянов. След час игра Мустафа покачи за 2:0. След още 10 минути домакините върнаха едно попадение, но нямаха нито сили, нито възможности за втори гол. В последната минута „Черноморец” пропусна уникална възможност да направи победата си по-изразителна. При атаката Колев и Калоянов не се възползваха от шанса, излизайки сами срещу един бранител

Със спечелените 3 точки „акулите” остават на пета позиция в класирането с актив от 40 точки. На 30 март, събота, „Черноморец” е домакин на осмия „Атлетик” /Куклен/. Мачът е от 15:00 часа на стадиона в кв. „Акациите”.