„Черноморец” загуби гостуването си на „Левски” в Карлово. Домакините сътвориха сензацията на кръга, побеждавайки бургаския тим с 2:0. И двете попадения домакините отбелязаха през второто полувреме, като първият гол бе реализиран от дузпа.

В следващия кръг „акулите” са домакини на „Свиленград”. Мачът от 20-ия кръг на Югоизточната трета лига е на 9 март от 15:00 ч.

След загубата отборът, воден от Радостин Кишишев, заема пето място със скромния актив от 31 точки. Градският съперник „Нефтохимик” е с 47 точки след като победи „Сокол” с 2:0. Втори е „Созопол” с 44, записал успех с 2:0 над „Асеновец”.

Отборът на „Загорец” допусна реми срещу „Гигант” /1:1 /, но запази третото място във временното класиране с 41 т. „Марица” /Пд/ е четвърти с 36 т. и мач по-малко