Състезателките на „Албатрос“ при девойки старша възраст до 16 години са начело във временното класиране след като постигнаха три категорични победи. Бургаските момичета надиграха ХК „Мартен 67“ /Русе/ с 23:8,  ХК „В. Левски“ /Нови Пазар/ с 18:10 и ХК „Шумен 98“ с 21:9. Те са невероятно отдадени, дисциплинирани, сплотени  и последователни, работят в екип, сподели треньорът им Захари Чекичев.

За „Албатрос“ в тази възрастова група се състезаваха Иванина Петкова, Калина Бакалова, Никол Найденова, Стилиана Георгиева, Даяна Кирилова, Жасмина Аргирова, Ивон Иванова, Доротея Георгиева, вратар – Звезделина Василева

Юношите старша възраст до 16 г. на ХК „Албатрос“ записаха две победи и една загуба в първия зонален турнир по хандбал, провел се в спортна зала „Н. Станчев“. В турнира взеха участие четири отбора, които играха по системата всеки срещу всеки.

В първата среща бургазлии победиха отбора на ХК „Асти“ /Хасково/ с 34:15. Във втората, срещу отбора на ХК „Фрегата“, първо полувреме завърши при резултат 14:14

Последва много силно начало на второто полувреме за „албатросите“ и резултатът се покачи на 20:16. След това обаче за оспорване на съдийско решение, последва червен картон на състезател на „Албатрос“ и останали с 4 полеви играчи, резултатът беше изравнен много бързо. В крайна сметка последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 27:26 за „Фрегата“.

В последната среща срещу отбора на ОХК „Поморие“, бургазлии победиха с 40:9

Юношите на ХК „Албатрос“ играят за първа година при 16-годишните. Състав на отбора: Виктор Зехирев, Димитър Петков- вратари, Димитър Атанасов, Марио Марев, Кристиан Андонов, Денис Михалев, Димо Георгиев,Валентин Няголов, Пламен Гочев, Георги Боровинов , Костадин Ковачев, Стоян Бакалов,Атанас Вълчев, Веселин Минев.