Дни преди старта във футболната Югоизточна Трета лига „Черноморец” разгроми съгражданите си от „Свети Никола” в мач от турнира за Купата на България. Момчетата на старши треньора Радостин Кишишев се наложиха с 9:1 и се класираха за следващия етап от надпреварата.

В рамките само на няколко минути резултатът се промени на два пъти. Първи поведоха домакините от „Черноморец” с гол на капитана Станимир Митев в 3-ата минута, а Димитър Демирев върна интригата. Но за кратко.

Преднината за „акулите” върна Жулиен Парушев, а разлика направиха Георги Бинев – три гола, Даниел Бенчев, Жулиен Парушев и Димитър Пейчев – два гола.

В следващия кръг от турнира за Купата на България, на 15 август, сряда, „акулите” излизат срещу „Созопол”. Срещата е от 18:00 ч.