Състезателят на ПК „Черноморец” Тодор Тодоров извоюва четири отличия от международния турнир „Бриз”. В свои води „Спортният талант на публиката” стана притежател на три бронзови медала – на 100 метра свободен стил – 52.84 сек., на 200 метра съчетано плуване – 2:11.95 мин. и с клубната щафета на 50 м св. стил.

Тодор Тодоров стана сребърен медалист в дисциплината 400 метра свободен стил. 16-годишният бургаски плувец загуби битката с основния претендент за златото – рекордьорът в юношеския кроул Петър Божилов. Тодоров финишира с време 4:04.66 мин. Състезателят на „Омега – 01” завърши за 3:51.09 мин., което е ново върхово постижение за юноши старша възраст (15-17 г.). Резултатът му се равнява на 774 т. по таблицата на ФИНА, което му донесе и приза за „Най-добър състезател“ на турнира. Спортният талант на Еврофутбол Петър Божилов подобри рекорда и на 200 м свободен стил с 1:49.51 м в конкуренцията на Антъни Иванов, който спечели първото място с 1:49.01 м.