Интересни двубои се изиграха на кортовете на ТК „Нефтохимик” по време на регионалното първенство по програма „Тенисът-спорт за всички”, което е за момчета и момичета до 12 г. Надпреварата се осъществява от Българската федерация по тенис с финансовата подкрепа на Министерството на младежта и спорта.

При момчетата първо място спечели Димитър Берданков от ТК „Авеню”. На финала той се наложи над Борис Димов от ТК „Нефтохимик” с резултат 4:2, 4:1. Третото място спечели Радомир Брънков /Ямбол 2005/, който се наложи над Георги Михайлов от ТК „Нефтохимик” с 4:1, 4:0.
При момичетата победителка е Ива Русева от ТК „Черноморец”. На финала тя се наложи над Елица Костова /Ямбол 2005/ с 4:0, 4:1.

Бургаски победи имаше и на международно ниво. Стела Пеева се класира за осминафиналите на турнира „OLIMPIJSKI CUP 2017” във Вроцлав (Полша). Надпреварата е за юноши и девойки до 14 г. и е от втора категория на Тенис Европа. Състезателката на ТК „Авеню” не даде гейм и победи с 6:0, 6:0 представителката на домакините Дария Ланг. Поставената под №2 разгроми с 6:1, 6:0 на осминафиналите Каролина Саскова от Словакия.

На четвъртфиналите нашето момиче ще играе срещу №5 Патрис Кубикова от Чехия. В турнира по двойки Стела Пеева в тандем със Зузана Кубача /Полша/ победиха с 6:1, 6:3 Катлин Словек /Канада/ и Александра Внишек /Полша/ и се класираха за полуфиналите.

Победи записа и Динко Динев, но на международния тенис турнир за юноши и девойки до 14 г. „Елиа къп“, който е от трета категория на Тенис Европа. На кортовете на ТК „Левски“ в София, като част от националния „Б“ отбор, Динко Динев победи Васил Язаджиев /САЩ/ с 6:4, 6:3. В третия кръг на турнира състезателят на ТК „Черноморец” елиминира италианеца Силвио Менкалиа с 6:1, 6:4 и се класира за четвъртфинала.