„Черноморец” постигна поредна победа в „А” Областна футболна група. „Акулите” разгромиха с 4:0 „Кошарица” на стадиона в кв. „Победа”. Резултатът можеше да бъде и двуцифрен, ако не бяха пропуските пред вратата на гостите.

Момчетата на треньора Слави Костенски поведоха още в 7-ата минута с гол на Русев. Той се оказа на точното място и се разписа в опразнената врата след като удар на Илия Иванов бе избит от вратаря. В 20 – ата минута Русев покачи за 2:0, а само две минути по-късно Евтим Димитров оформи класическото 3:0.

Втората част започна с куп пропуски пред вратата на съперника, но в 65-ата минута усилията дадоха резултат. Второто и попадение вкара Евтим Димитров, който се разписа с прехвърлящ вратаря удар за 4:0.