С 15 т. от пет победи и пет загуби баскетболистите на „Делфин” се класираха на четвърто място във втората шестица на мъжката „А” група. Като за аматьори представянето на бургаския тим в първенството може да се окачестви за достойно, а класирането четвърти – крачка нагоре в сравнение с миналия сезон.

В мач от последния десети кръг за съжаление момчетата на треньора Тодор Тончев отстъпиха с 53:89 като гости от ЦСКА, който завърши на пета позиция. Лидер засега във втората шестица е „Черно море Тича 2” /17 т., 18 победи и 1 загуба/. На 12 април варненци гостуват на втория „Шумен”, който е с 15 т. Със същия актив приключи и третият „Дунав” /Русе/. Последен в класирането е „Академик” /Вн/.

В група „А” новият първенец е „Академик” /Сф/, втори е „Левски 2014”, а трети „ИУ Варна”.